pozvanka konferencia milnikySrdečne Vás pozývame na vedeckú konferenciu s medzinárodnou účasťou, ktorú organizuje Ministerstvo vnútra SR, Štátny archív v Nitre, Katedra histórie FF UKF v Nitre,Filozofická fakulta Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre, Nitriansky spolok historikov, Historický ústav Slovenskej akadémie vied a Slovenská historická spoločnosť. Konferencia sa uskutoční dňa 24. októbra 2018 od 9.15 hod. v priestoroch UKF v Nitre, v Akropole na Hodžovej ul. 1. So svojimi príspevkami vystúpia viacerí odborníci na danú problematiku z Maďarska, Českej republiky a Slovenska.

Viac informácií o programe konferencie TU.

Rektorské voľno

udelené pri príležitosti 60. výročia založenia UKF v Nitre bude dňa 17. 10. 2019 v čase od 9.15 do 14.30 hod.

Sprievodca štúdiom

je pripravený pre študentov prvých ročníkov, prípadne aj pre vyššie ročníky. Nájdete si tu najdôležitejšie informácie, mená,  kontakty aj študijné programy a pomôže vám orientovať sa v mnohých situáciách. Nájdete si ho T U