Keďže nás zaujímalo, ako sa absolventi našej katedry uplatnili v praxi, z verejne dostupných materiálov a informácií sme vytvorili zoznam, ktorý nájdete na tejto stránke. Na všetkých sme hrdí, a radi sa dozvedáme, keď sa im darí. Zoznam sme aktualizovali 24. 2. 2016.

Ak si náš absolvent a nenašiel si sa v tomto zozname a rád by si v ňom bol, ozvi sa nám a my Ťa s radosťou doplníme.

Zoznam absolventov Katedry histórie FF UKF v Nitre v praxi

Úvod do štúdia 14. novembra

2022 v pondelok s PhDr. J. Jakubejom, PhD. sa nekoná z dôvodu organizovania podujatia ku Dňu tolerancie v miestnosti Akropola od 9.15 do 16.00 hod. Všetci ste srdečne pozvaní. Info o podujatí TU

Spätná väzba na výučbu