program dod 2222024 rgb web 1536x1086Tento Deň otvorených dverí bude iný. Prečo? Lebo to bude jeden parádny zážitok. Spoznáš fakultu a možnosti štúdia, zabavíš sa a dokonca môžeš vyhrať skvelé ceny. Zapoj sa do interaktívnej aktivity #FFpass, identifikuj na základe indícií katedry a ústavy fakulty, získaj pečiatky, rozlúšti šifru, nájdi trezor a vyhraj štýlový tablet a mnoho ďalších atraktívnych cien. Pripravená bude aj fotostena.

Ak Ťa baví história a vidíš svoju budúcnosť v týchto sférach, naskoč 22.2.2024 na misiu „Budúcnosť s FF“ a nakukni do tej svojej.

Prezradíme ti všetko, čo potrebuješ - od základných informácií o študijných programoch, podmienkach prijatia až po tvoje budúce možnosti uplatnenia na trhu práce. Dozvieš sa viac o študentských projektoch a o možnostiach mimoškolských aktivít. Najmä zahraničných uchádzačov zaujmú informácie o jazykových kurzoch. A čo ďalej? V chillout zóne si budeš môcť pokecať s absolventmi, ale aj so súčasnými študentmi. Pripravená bude aj virtuálna realita či eyetracker.

Tak? Si ready na túto dôležitú misiu? Ak áno, portál sa otvára 22.2.2024 (štvrtok) od 8:30 hod. v priestoroch Študentského domova UKF (Ul. Boženy Slančíkovej 1, Nitra), miestnosť č. 126.

Spoznaj históriu a zlepši svoju budúcnosť!