plagátik horňákKatedra histórie FF UKF v Nitre, Spolok nitrianskych historikov a Konštantínov historický spolok Vás pozýva na prednášku z cyklu Stretnutie s osobnosťami vedy s názvom Pohrebisko z obdobia avarského kaganátu v Podunajských Biskupiciach. Prednášať bude PhDr. Milan Horňák,  Via Magna, s. r. o.. Prednáška sa uskutoční dňa 22. novembra 2017 o 9.15 hod. v Akropole (H-307), Hodžova 1, 3. posch.

Úvod do štúdia 14. novembra

2022 v pondelok s PhDr. J. Jakubejom, PhD. sa nekoná z dôvodu organizovania podujatia ku Dňu tolerancie v miestnosti Akropola od 9.15 do 16.00 hod. Všetci ste srdečne pozvaní. Info o podujatí TU

Spätná väzba na výučbu

Milí študenti,