Erasmus oznam17Oznamujeme študentom a zamestnancom UKF, že prihlasovanie sa na Erasmus+ študijný pobyt, stáž, prednáškový pobyt alebo školenie (akcia KA103) pre akad. rok 2017/2018 bude prebiehať od 6.3.2017 do 31.03.2017 a to online cez aplikáciu StudyAbroad: www.studyabroad.sk.

Do 24. 03. 2017 musí uchádzač prihlášku s prílohami cez aplikáciu StudyAbroad odoslať online, vytlačiť, podpísať, odovzdať katedrovému koordinátorovi a zúčastniť sa výberového konania na katedre.

Uchádzač o mobilitu štúdium alebo výučba si vyberá destináciu pobytu výlučne na základe zoznamu Erasmus+ bilaterálnych dohôd UKF. Uchádzač o mobilitu stáž a školenie si hľadá destináciu na pobyt sám mimo Erasmus+ bilaterálnych dohôd UKF.

Všetky pokyny a manuály, ako aj platný zoznam Erasmus+ dohôd UKF nájdete zverejnené na: https://www.ukf.sk/medzinarodne-vztahy-ukf/erazmus

Prihláška Erazmus+ stáž

Prihláška Erazmus+ študijný pobyt

Rektorské voľno

udelené pri príležitosti 60. výročia založenia UKF v Nitre bude dňa 17. 10. 2019 v čase od 9.15 do 14.30 hod.

Sprievodca štúdiom

je pripravený pre študentov prvých ročníkov, prípadne aj pre vyššie ročníky. Nájdete si tu najdôležitejšie informácie, mená,  kontakty aj študijné programy a pomôže vám orientovať sa v mnohých situáciách. Nájdete si ho T U