Vážení ašpiranti na titul PhDr.; PaedDr.,
rešpektujeme Váš vlastný výber témy pre rigorózne konanie a to z okruhov dejiny Slovenska, všeobecné dejiny, didaktika odboru (pre PaedDr.). Tému schvaľujeme na úvodnej konzultácii k rigoróznej práci. Na štúdium sa môžete prihlásiť priebežne počas akademického roka, pričom dňom prijatia Vám plynie 18 mesačná lehota na napísanie rigoróznej práce a jej obhajobu. Rigoŕózne štúdium je platené.

V prípade záujmu kontaktujte vedenie katedry - Mgr. Miroslav Palárik, PhD.: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , prípadne študijné oddelenie pre rigorózne konanie - PhDr. Katarína Sedlárová: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Úvod do štúdia 14. novembra

2022 v pondelok s PhDr. J. Jakubejom, PhD. sa nekoná z dôvodu organizovania podujatia ku Dňu tolerancie v miestnosti Akropola od 9.15 do 16.00 hod. Všetci ste srdečne pozvaní. Info o podujatí TU

Spätná väzba na výučbu

Milí študenti,