SVOC program21Milí študenti,

pozývame vás na "švočku", ktorá sa uskutoční budúci týždeň v utorok 23.3.2021 o 9.00 hod. na Katedre histórie FF UKF v Nitre. Výučba v tomto čase nebude prebiehať a tak máte jedinečnú možnosť podporiť spolužiakov a kamarátov, a dozvedieť sa zaujímavosti o ich vlastnom bádaní a spracúvaní rôznych historických tém. Ak máte akékoľvek otázky pokojne píšte na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Vzhľadom na situáciu sa "švočka" uskutoční vo virtuálnom priestore. Pripojiť sa môžete cez link: https://meet.ukf.sk/svouckhi2021