DOD21

V dňoch 10. - 11. 02. 2020, bude na Filozofickej fakulte Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre prebiehať Deň otvorených dverí. Záujemcov o štúdium srdečne privítajú aj pracovníci Katedry histórie FF UKF v Nitre na online platforme :https://www.dod.ff.ukf.sk . Navštívte nás v online priestore,vo vstupnom vestibule Filozofickej fakulty a v 19 virtuálnych učebniach v stredu 10. 2. 2021.
Ak nestihnete všetok program vo vašom hľadáčiku v jeden deň, opakujeme ho aj vo štvrtok 11. 2. 2021, vždy od 14.00 do 17.00.

Po programe Vestibul Filozofickej fakulty, máte možnosť sa presunúť do virtuálnej učebne Katedry histórie na linku: https://meet.ukf.sk/KHISDOD21, kde sa máte možnosť oboznámiť s možnosťami štúdia na katedre.

Pozrite si túto brožúrku s podrobnými informáciami o katedre a možnostiach štúdia u nás, i o možnostiach iných aktivít.

Program Vestibul Filozofickej fakulty:
14.00 – 14.30 Prezentácia Filozofickej fakulty a ponuky štúdia pre ak. rok 2021/2022

14.30 – 14.40 Poznámky k organizácii prijímacieho konania

Program DOD Katedry histórie:

14:40 – 14:50 Predstavenie života na katedre

14:50 – 15:05 Prezentácia študijného programu história a medziodborových programov: história – filozofia, história – archeológia a žurnalistika – história

15:05 – 15:15 Prezentácia študijného programu učiteľstvo histórie v kombinácii

15:15 – 15:30 Predstavenie života na katedre

15:30 – 15:45 Prezentácia študijného programu história a medziodborových programov: história – archeológia, história – filozofia, žurnalistika – história

15:45 – 15:55 Prezentácia študijného programu učiteľstvo histórie v kombinácii

15.55 – 16.30 Čet: odpovede na otázky záujemcov

Popri oficiálnom programe a v čase vyhradenom na diskusiu, Vám s radosťou odpovieme na všetky Vaše otázky v čete miestnosti.

Na katedre ponúkame možnosť študovať nasledovné bakalárske študijné programy:
Jednoodborová história – interná aj externá forma
Učiteľstvo histórie v kombinácii s iným predmetom – interná forma (v externej forme sú dané len dve možné kombinácie so slovenským jazykom alebo s anglickým jazykom)
Medziodborové štúdium v presne daných kombináciách:
História – archeológia – interná forma
História – filozofia – interná forma
Žurnalistika – história – interná aj externá forma

Magisterské študijné programy:
Jednoodborová história – interná aj externá forma
Učiteľstvo histórie v kombinácii s iným predmetom – interná forma, pri externej forme je možná len kombinácia so slovenským jazykom